Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ασφάλειας πρόσβασης μεταβάσεων για το σταθμό/το στάδιο/το πανεπιστήμιο μετρό
| Ονομασία του προϊόντος: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000mm |
Κατευθυντικό για τους πεζούς Qr σύστημα πορτών στυλοβατών περιστροφικών πυλών πυλών εμποδίων ταλάντευσης κώδικα βισμουθίου για τη γυμναστική
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΛΩΝΟΥ: | διάμετρο 168 mm · ύψος 1050 mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 530mm830mm |
Shenzhen υψηλό - περιστροφική περιστροφική πύλη αποτυπώσεων πυλών ποιοτικού η διαδοχική για τους πεζούς ελέγχου προσπέλασης με τα fours οπλίζει την περιστροφή
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
κατευθυντική περιστροφική πύλη υπογείων ασφάλειας πυλών εμποδίων χτυπημάτων βισμουθίου ύψους 980mm
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματη για τους πεζούς ενιαία μετάβαση 3 πυλών LCD ESD περιστροφική πύλη βραχιόνων για την είσοδο λόμπι
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
QR πύλη εμποδίων τρίποδων των πλήρων αυτόματων οδηγήσεων πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης κώδικα
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Αντίθετη αυτόματη πύλη 304 εμποδίων χτυπημάτων ακρυλικό γυαλί βαθμού με την κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
35 άτομο/χτυπημάτων εμποδίων πυλών εισελκόμενου βραχιόνων πτώσης λ. ελέγχου Rfid συν τον ελεγκτή ESD
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Αυτόματα πρόσωπα πυλών IP54 35 εμποδίων χτυπημάτων αναστοιχειοθέτησης/λ. για Gym Club Company
| Εγγύηση: | 1 έτος δωρεάν υπηρεσία εγγύησης |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματος μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών για τη γυμναστική |
Ευφυής ασφάλειας πύλη εμποδίων χτυπημάτων αυτόματη κάτω από τη δύναμη εργασίας 220V/110V
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |

