Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Πλήρες εμπόδιο φτερών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ύψους πυλών εμποδίων ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων πορτών γυαλιού
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Βραχίονας τρία φορητός 3 πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων περασμάτων ESD ηλεκτρικός για το εργαστήριο
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Ηλεκτρονικό σύστημα παρακολούθησης ESD Gate από ανοξείδωτο χάλυβα Περιστρεφόμενο τρίποδο περιστροφικής πύλης
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Τηλεχειριστήριο Ασφάλεια Περιστροφική Πύλη Γραφείου Προσαρμογή λογότυπου Swing Barrier Price
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Ευφυής προσώπου αναγνώρισης για τους πεζούς εμποδίων αναγνώστης κώδικα πυλών QR περιστροφικών πυλών πυλών γλιστρώντας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000 mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Πύλη βραχιόνων πτώσης ελέγχου προσπέλασης RFID που περιστρέφεται την πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων 3 βραχιόνων
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Υψηλή ασφαλής έξοδος εισόδου ατσάλινο γύρισμα σταθερή περιστροφή για το εργοστάσιο
| Χρώμα: | Επικάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 600mm |
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
90cm Wide Swing Turnstile Gate με βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης
| Ταχύτητα ολίσθησης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος: | AC 100-240 Volt |
| πλάτος λωρίδας: | 90cm (ή προσαρμοσμένα 90~120cm) |
υπέρυθρο αυτόματα περιστροφικών πυλών μηχανισμών γραμμωτών κωδίκων εμπόδιο πυλών αναγνωστών κρυμμένο ταλάντευση για την πρόσβαση σπουδαστών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1,5*1,5*2,4 μέτρα |
|---|---|
| Υλικό: | Καναλιού |
| Διάρκεια ζωής: | Πάνω από 15 χρόνια |
Η εύκαμπτη γρήγορη ταχύτητα περασμάτων για την κάρτα RFID/wristband ελέγχει Sytem με την αυτόματη περιστροφική πύλη εμποδίων
| Δυνατότητα κάρτας: | 40000pcs |
|---|---|
| Τύπος: | Κάρτα ταυτότητας/IC, βραχιολάκι |
| Ανίχνευση απόστασης κάρτας ανάγνωσης: | <10 cm |

