Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Έλεγχος πρόσβασης γραφείου Fast Access Smart Hotel Τηλεχειριστήριο Είσοδος Αυτόματη Περιστρεφόμενη Πύλη Φραγμού Turnstile
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, Σύστημα ESD, Αναγνώριση προσώπου |
|---|---|
| ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΑΝΟΝΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Φορητή 90cm εισόδων πύλη εμποδίων ταλάντευσης καναλιών οπτική/κυλινδρική πύλη ταχύτητας βαριάς κυκλοφορίας
| Μέγεθος του προϊόντος: | ύψος 1000 mm, διάμετρος 168 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματη νομισμάτων περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών συστημάτων ελέγχου προσπέλασης προσδιορισμού γραμμωτών κωδίκων μηχανών ψηφιακή αντίθετη
| Ταχύτητα πέρασμα: | 30people/min |
|---|---|
| Σιδηράς: | 1,5 χιλιοστά ή προσαρμοσμένο desgin |
| σύστημα ελέγχου πρόσβασης: | μετρητής, δακτυλικό αποτύπωμα, nfc, zk reader |
πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης καρτών ισχυρών κτυπημάτων για την αναπηρική καρέκλα
| Πλάτος διέλευσης: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, σύνορα, φυτό, σχολείο, γυμναστήριο |
| Μήκος πάνελ ταλάντευσης: | 35~90cm ανά τεμ |
Αυτόματο εύκαμπτο τρέχοντας ανθεκτικό ανοξείδωτο περιστροφικών πυλών ταλάντευσης για τα καταστήματα, υπεραγορά
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος: κύριος στύλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Αυτόματη αιωρούμενη πύλη φραγής κολόνων |
Κανονικά 40 άτομο/ελάχιστη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ποσοστού περασμάτων, εύκολη περιστροφική πύλη ασφάλειας λειτουργίας
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Γέφυρα έξυπνη αιωρούμενη πύλη φραγμού |
Υψηλή αμφίδρομη περιστροφικών πυλών πλήρης αυτόματη πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών ύψους χτυπημάτων για τους πεζούς μισή
| Κατεύθυνση: | Πάσο αμφίδρομης/μονής κατεύθυνσης |
|---|---|
| Οθόνη οθόνης: | Προαιρετικός |
| Τύπος: | μονή πτέρυγα ή διπλά φτερά |
Πύλη 0,2 περιστροφικών πυλών ραπισμάτων δακτυλικών αποτυπωμάτων Zk RS485 μηχανισμών δεύτερος
| Τροφοδοσία: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Αυτόματη περιστροφική πύλη ταλάντευσης στηλών πρόσβασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης αναγνώρισης 0.2s
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Μισή χειρωνακτική κάρτα πυλών εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης ύψους υπέρυθρη που συλλέγει την περιστροφική πύλη
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |

