Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Μαγνητική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης RS485 SS304 IP54
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Τρεις βραχίονες: | 51cm |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~32 άτομα/λ. |
Δημόσια κατευθυντικά SUS304 τουαλετών νομίσματα περιστροφικών πυλών ύψους βισμουθίου πλήρη που χρησιμοποιούνται
| Χρώμα: | Επικάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 600mm |
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
Του προσώπου περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης ανίχνευσης SUS304 για το μετρητή ελέγχων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
| Διάσταση: | 1400 * 168 * 1000 χλστ |
Σχέδιο διαφραγμάτων περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης προσδιορισμού εισιτηρίων αερολιμένων
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας: | 0,2 δευτερόλεπτα |
| MCBF: | 5.000.000 κύκλοι |
316 έξυπνες βιομετρικές περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου για τις υπαίθριες στρατιωτικές βάσεις
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Λεπτό σύστημα εμποδίων ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών ύψους Rfid διπλό πλήρες
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Υλικό: | SS 304, πάχος 1,5mm ~ 2,0mm |
| Ποσοστό επιτυχίας: | 35~40 άτομο/λ. |
Πύλη ταλάντευσης υπεραγορών μετρό γραφείων τράπεζας περιστροφικών πυλών εμποδίων ταλάντευσης αναγνωστών NFC
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Διπλής κατεύθυνσης παρεμποδισμένη υποστήριξη αναπηρική καρέκλα πυλών 1.1meter περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
1 σε 1 έξω αυτόματο πέρασμα υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης εμποδίων NFC χτυπημάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Μηχανισμός Στροφή Στυλ Ηλεκτρική Πύλη Στροφή με αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Χρώμα: | Επικάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 600mm |
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |

