Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης 900mm οπτική θερμική για τη γυμναστική
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -45°C-60°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
Ανέπαφη προσώπου πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνώρισης υπέρυθρη
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
100mm ευρύς λεπτός ταλάντευσης περιστροφικών πυλών αυτόματος RFID εμποδίων γρήγορος αναγνώστης μεταβάσεων για το λόμπι
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1400 mm (L) * 100 mm (Π) * 980 mm (Υ) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Πλάτος διέλευσης: | 750mm |
Φορητή πύλη εμποδίων ανοξείδωτου δακτυλικών αποτυπωμάτων RS485 πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων
| ODM/OEM: | Δεκτός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Αναγνώριση προσώπου Πύλη στρογγυλοστάτησης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου πυλών RS485 304 εμποδίων ταλάντευσης στάσεων 1.5meter ποδιών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 280*330*1500 χλστ |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταχύτητας χτυπημάτων πισινών με τη σύγχρονη υπέρυθρη μετάβαση καμερών
| Πίνακας πτέρυγας: | Κόκκινο / μπλε / διαφανές / μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100-240V ((AC) |
| Ρυθμός παραγωγής: | 35~40 άτομα ανά λεπτό |
Ηλεκτρικό χτυπημάτων εμποδίων περιστροφικών πυλών λογισμικό ελέγχου οθόνης ανίχνευσης ταχύτητας ESD του προσώπου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Κατά το ήμισυ υψηλό σύστημα ημι αυτόματο SUS304 πυλών περιστροφικών πυλών ESD αδιάβροχο
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Αδιάβροχος υπαίθριος περιστροφικών πυλών αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |

