Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Βιότατη Ασφάλεια Γύρισμα RFID κάρτα Ανοιχτό φορτίο ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένη πόρτα
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Ηλεκτρική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου μηχανισμών RFID πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Πλήρης αναγνώριση ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών ύψους ικανότητας 50000 προσώπου για την τράπεζα
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Έλεγχος πρόσβασης Πλήρης ύψος Στροφείο έξυπνη μέτρηση από ανοξείδωτο χάλυβα για το σταθμό λεωφορείων
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Οι άσπρες περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης χρώματος συνήθειας περνούν γρήγορα την πύλη ταχύτητας εμποδίων ταλάντευσης
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Προσαρμοσμένος cOem πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων για το κτίριο γραφείων τράπεζας εργοστασίων γυμναστικής
| ODM/OEM: | Αποδεκτός |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 110~240 V(AC) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομο, διπλής κατεύθυνσης ρυθμιζόμενο |
Ηλεκτρονικές πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους χαμηλότερου κόστους, συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών μεγέθους συνήθειας
| Μέγεθος: | 1630 (L) * 1500 (W) * 2300 ((H)) mm ((μπορεί να είναι προσαρμοσμένο μέγεθος) |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Πακέτο: | συσκευασία κιβώτιο, 7CBM |
Πληρωμένες τουαλέτες
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μετακίνηση εργασίας: | Εσωτερικός/εξωτερικός χώρος -10℃~70℃ |
Προσαρμόστε την πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ODM cOem για το σχολείο κινηματογράφων γυμναστικής
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |

