Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Γλιστρώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας αναγνωστών Rfid με το δακτυλικό αποτύπωμα
| Τύπος: | μονοπύρηνος ή διπλός πυρήνας, πύλη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ανοιχτό Τύλο: | Γυάλινο συρόμενο εμπόδιο |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Βιομετρική για τους πεζούς πύλη περιστροφικών πυλών SS316 RS485 για τον αερολιμένα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο χάλυβα / 316 ανοξείδωτο χάλυβα |
Διπλή πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών με το σύστημα ελέγχου προσπέλασης ελέγχου θερμοκρασίας
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Αυτόματο εμπόδιο 304 χτυπημάτων περιστροφικών πυλών ανίχνευσης σώματος αναγνώστης αναγνώρισης RFID προσώπου SS
| Πίνακας πτέρυγας: | Κόκκινο / μπλε / διαφανές / μαύρο χρώμα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100-240V ((AC) |
| Ρυθμός παραγωγής: | 35~40 άτομα ανά λεπτό |
περιστροφικές πύλες Γκέιτς εισόδων αναγνώρισης προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα εργοστασίων QR 60cm αυτόματες Κίνα
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Υπαίθριος έλεγχος προσπέλασης εισόδων περιστροφικών πυλών μετάλλων ασφάλειας με τον αναγνώστη ανιχνευτών κώδικα ESD QR
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Οπτικό περιστροφικό μηχάνημα υψηλής ασφάλειας Speed Gate με ντουλάπι 1400x300x1000mm και τροφοδοσία DC12V
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, QR κωδικός |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
DC12v ελεγκτής λουριών καρπών συστημάτων ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών με τρεις κρατικούς δείκτες
| Αξεσουάρ: | Λουράκι καρπού, δεξί και αριστερό παπούτσι |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Διπλή δοκιμή ανοξείδωτου ESD Wristband καναλιών αντι τσιμπήματος ESD περιστροφικών πυλών συστημάτων πυλών
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλήρης ύψος Πύλη στρογγυλοειδούς μονοδιάδρομου με σαρωτή γραμμικού κώδικα
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |

