Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Εξωτερικός αναγνώστης κάρτας RFID Swing Barrier Gate Turnstile Ασφάλεια με πάγκο
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
App κώδικα ελεγχόμενη ανιχνευτής υπογείων πύλη εμποδίων βραχιόνων τρίτου τύπου πτώσης περιστροφικών πυλών περιστροφική
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
qr κώδικα πορτών ελέγχου προσπέλασης αθλητικών περιστροφικών πυλών αναγνώριση προσώπου θερμοκρασίας rfid πολλαπλάσια για την είσοδο γυμναστικής
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Πυκνά 1.5mm TCP/IP έξυπνη πρόσβασης electrics ESD περιστροφική πύλη ύψους μέσης εισόδων ενιαία με το σύστημα ασφαλείας nfc
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
RS485 κάρτα Swiping 600mm περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων πλάτους
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Για τους πεζούς περιστροφικές πύλες 900mm ασφάλειας ύψους μέσης πόρτα ελέγχου προσπέλασης μεταβάσεων
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Υψηλής ποιότητας διπλό κανάλι ελέγχου πρόσβασης Γύρναλος Πύλη Γύρναλος πλήρους ύψους για εξωτερικούς χώρους
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο χάλυβα / 316 ανοξείδωτο χάλυβα |
Intelligent QR Code Access Optical Turnstile with IP54 Waterproof 304 Stainless Steel 1200x300x1000mm Security Turnstile Gate
| Switching power supply: | AC220±10%V 50Hz or AC110±10%V 60Hz |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1200 * 300 * 1000mm |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Του προσώπου αναγνώριση περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων γραμμωτών κωδίκων ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |

