Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
0.5s ανοικτός χρονικής ταχύτητας πυλών έλεγχος προσπέλασης Rfid περιστροφικών πυλών ύψους περιστροφικών πυλών μισός
| Πεδίο χρήσης: | Είσοδος Κατοικημένης Περιοχής, Πάρκο, Λούνα Παρκ, Σχολείο, Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 x 330 x 1000 mm (Υ) |
| Ύψος συρόμενων βραχιόνων: | 1μ., 1.2μ. ή 1.4 μέτρα κατά παραγγελία |
Υψηλό πλήρες εμπόδιο ένα περιστροφικών πυλών ύψους φυλακών της Ινδονησίας είσοδος διαδρομής
| Μέγεθος προϊόντος: | 1630(L)*1500(Π)*2300(Υ) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Οπτική πύλη εμποδίων χτυπημάτων μεταβάσεων, βισμουθίου κατευθυντικός υγιής συναγερμός περιστροφικών πυλών ύψους λεωφορείων μισός
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
IP65 πλήρης σώματος ταλάντευσης πυλών περιστροφικών πυλών αναγνώστης καρτών Emv ανέπαφος για υπαίθριος/εσωτερικός
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
Για τους πεζούς ανέπαφη περιστροφική πύλη αερολιμένων αντι-tailgating/έξυπνη λύση συστημάτων πυλών ταχύτητας NFC για το μετρό
| Μέγεθος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Κύριο Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εφαρμογή: | είσοδος / έξοδος του Carport, Hotel, House |
Πύλη περιστροφικών πυλών εμποδίων ταλάντευσης επιστρώματος πολυτέλειας, πύλη εμποδίων ταλάντευσης προσώπου REC
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών ανοξείδωτου RFID ελέγχου ασφαλείας, ηλεκτρική πύλη ταλάντευσης Rfid
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών RFID |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Καθαρό βάρος: | 150kg/pair |
Ασφάλεια Γκέιτς αδιάβροχο IP54 περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων κατεύθυνσης βισμουθίου
| Όνομα προϊόντων: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 600mm (λ) * 300mm (ψ) * 990mm (η) |
Μοναδική πύλη ταλάντευσης υψηλών προτύπων για το δημόσιο γρήγορο πέρασμα 40 περιοχής πρόσωπο ένα λεπτό
| Ονομασία του προϊόντος: | 304 SUS Τριπόνιο τροχονόμετρο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων χάλυβα RFID
| Υλικό στέγασης: | 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | Πλάτος μεταβάσεων: ≤600 χιλ. |
| Τύπος: | περιστροφική τρίποδα τριών βραχιόνων |

