Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Έλεγχος προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας με τον αναγνώστη αναγνωστών NFC κώδικα οθόνης QR LCD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Αρρενωπό σύστημα πυλών περιστροφικών πυλών ESD καρπός Combo ταμπλετών οθόνης αφής 8 ίντσας/πεντάλι ποδιών
| Ονομασία προϊόντος: | Combo Esd Turnstile Gate System |
|---|---|
| Παρακολούθηση: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
304 ανοξείδωτο χάλυβα γυαλί περιστρέψιμο πλήρης υψηλή στροφή διπλό κανάλι γυμναστήριο πύλη κλειδαριά σύστημα ασφαλείας βαθμό
| Μέγεθος προϊόντος: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
Οικοδόμηση της αυτόματης περιστροφικής πύλης πυλών ταχύτητας εισόδων εργοστασίων κάτω από 240 βολτ
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400 x 65 Π x 1000 χλστ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 80 κιλά |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτος χάλυβας / 316 ανοξείδωτος χάλυβας (προσαρμοσμένο) |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων ασφάλειας RS485/κώδικα Qr για την περιοχή τουριστών, μουσείο, είσοδος κινηματογράφων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ανιχνευτών κώδικα Qr |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Τάση εργασίας: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Διπλή πυρήνων πύλη περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων βιομετρική, γρήγορη περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περασμάτων με το λογισμικό
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Μισή κλειδαριά 304 SS πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ύψους φορητή με τον αποδέκτη νομισμάτων Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Περιστροφική πύλη 8 εργαστηρίων/εργοστασίων ESD ενσωματωμένος όργανο ελέγχου υπολογιστής ίντσας LCD
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελεγκτών ESD |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
Σύστημα περιστροφικών πυλών πυλών ESD ελεγκτών ελέγχου προσπέλασης SUS304 IP54 ESD
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα πυλών περιστροφικών πυλών ESD |
|---|---|
| Όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Εισάγετε την κάρτα εξόδων RFID/το δακτυλικό αποτύπωμα/το αυτόματο σύστημα ελέγχου περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ελεγκτών ESD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |

