Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Διοπτική στροφή 2 λωρίδων με αναγνώριση προσώπου για σχολεία
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200(Μ)*280(Π)*900(Υ) χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή Ημιαυτόματο / Πλήρως αυτόματο |
| Συμβατό: | Πρόσωπο / RFID / Αποτύπωμα δακτύλου / Νομίσμα / QR barcode |
Περιστροφική πύλη πυλών RFID εμποδίων τρίποδων τριών όπλων με τον αναγνώστη καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος/ταυτότητας για το σταθμό μετρό
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Ευφυής μέσης ύψους ESD περιστροφικών πυλών ανταγωνιστική πύλη εμποδίων τιμών αυτόματη
| Υλικό: | ανοξείδωτος χάλυβα 304 ή 316 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Όνομα προϊόντος: | Σύστημα φραγμού ελέγχου πρόσβασης πόρτας |
Ευφυές σχέδιο μορφής της Νίκαιας περιστροφικών πυλών εισόδων γυαλιού μετρό αερολιμένων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*410*1080mm |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Βιομετρικά συστήματα ελέγχου προσπέλασης κώδικα Qr περιστροφικών πυλών πυλών ταχύτητας γραμμωτών κωδίκων RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500x120x1000H mm, (ή προσαρμογή μεγέθους) |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm για επιλογή |
Υψηλής ταχύτητας συρόμενη περιστροφική πύλη μισού ύψους με ελεγκτή πρόσβασης κωδικού QR / RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
RFID καρτών αυτόματη πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών τραίνων περιστροφικών πυλών εισόδων ηλεκτρική για τον αθλητικό τόπο συναντήσεως
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Περιστροφική πύλη κώδικα πυλών QR περιστροφικών πυλών ταχύτητας χτυπημάτων/ταλάντευσης για το δημόσιο γραφείο
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Αμφίδρομος του προσώπου ενιαίος πυρήνας Speedgate περιστροφικών πυλών Recignition μια είσοδος/έξοδος
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
1.8M Full High Turnstile with 304 Stainless Steel Construction and IP54 Protection for Secure Dual Lane Entry
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

