Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Αυτόματος τύπος χτυπημάτων αναγνωστών κώδικα δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης πορτών εισόδων
| Αριστερή ρύθμιση παπουτσιού: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Ρυθμίσεις των ιμάντων καρπού: | 0.1-35MΩ |
| Λογισμικό ελέγχου: | έχει (υπάρχει απλός δοκιμαστής ESD χωρίς λογισμικό) |
SS304 αντι παρακολουθώντας προσώπου πύλη ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους αναγνώρισης πλήρης
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Προσαρμόσιμη ομαλή ταχύτητα πεζών πύλη γύρισμα 600-900mm για ασφαλή πρόσβαση
| Τύπος: | Ημιαυτόματοι/πλήρεις αυτόματος/εγχειρίδιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι 304/316 |
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm ή προσαρμοσμένο |
Γρήγορο σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών Διαδικτύου πυλών παρόδων ESD εισόδων ενιαίο
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Ελεγκτής εκπομπών: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Ενιαία Πολωνού ταλάντευσης εμποδίων πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας αναγνωστών προσώπου πεζών πυλών μηχανική
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης πυλών RFID ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανοποιημένη αυτόματη περιστροφικών πυλών
| Ταχύτητα διέλευσης: | 40 άτομα/min (κανονικά ανοιχτά) |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Υπαίθρια περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων περιστροφικών πυλών κώδικα εισόδων QR
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Waterpark ασφάλειας για τους πεζούς περιστροφικών πυλών αναγνώριση προσώπου παρακολούθησης πυλών αντι ελεγχόμενη
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Υψηλής επίδοσης πλήρες ύψος 1600mm περιστροφικών πυλών προσώπου θερμικό μηχανοποιημένο αυτόματο σύστημα
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1500*W200*H1000mm |
110cm προσαρμοσμένη περιστροφική πύλη υπογείων με τον αναγνώστη καρτών RFID/IC/Barcode
| Remote control: | Optional |
|---|---|
| Power Supply: | AC100V-240V |
| Face Recognition: | Optional |

