Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Δεύτερη ESD προσώπου πύλη εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ανίχνευσης IP54 0,6
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
|---|---|
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης βραχιόνων αναγνωστών καρτών ESD RS485 SUS304 90cm
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών Speedlane καναλιών ανιχνευτών SS διπλή
| Τύπος: | Μονό πυρήνα και διπλό πυρήνα,πορτα υψηλής διασταύρωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
Προσαρμόστε τις περιστροφικές πύλες φορητό 1.6meter ασφάλειας ODM cOem για τον κινηματογράφο γυμναστικής γραφείων
| CE: | Εγκεκριμένος |
|---|---|
| Ανακοίνωση: | RS485 TCP/IP |
| Διάσταση: | διάμετρος στύλου 168 mm, ύψος 1050 mm |
Αδιάβροχη πρόσβαση σύννεφων κώδικα καρτών QR συστημάτων ασφαλείας RFID περιστροφικών πυλών Linux επίδειξης OLED
| Τροφοδοτικό: | DC12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κτήριο γραφείων/έλεγχος προσπέλασης εργοστασίων, σχολείο |
| Λειτουργία: | QR ενότητα κώδικα |
Άνθρωποι Αντιμέτωπος Γλιστερό Γύρισμα Πύλη QR Κώδικας Γύρισμα Για την είσοδο Λόμπι
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Περιστρεφόμενη είσοδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με έλεγχο πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου
| Ταχύτητα πέρασης: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 1-τρόπος |
Automatic High-Speed Retractable Wing Turnstile with 0.2s Barrier Open/Close Time and RS-232 Communication Interface for 30-40 Persons per Minute
| Access control: | RFID Card |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232 |
Αβούρτσιστη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας υψηλής ασφαλείας
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταχύτητας ταλάντευσης |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70kg |

