Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Σύστημα διεπαφών επικοινωνίας πυλών RS485 περιστροφικών πυλών ασφάλειας ESD
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Βαρέων καθηκόντων αμφίδρομο γερό εμπόδιο ανοξείδωτου πορτών ασφάλειας περιστροφικών πυλών εισόδων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Σερβοκινητήρας Flap Turntile Ασφάλεια Τερματικό Αναγνώριση Προσώπου Barcode εισιτήριο στο μετρό
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
600 mm πλάτος διαδρόμου πλήρης ύψος γύρισμα
| Πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Αυτοματοποιημένη πύλη γυρισμάτων μισού ύψους με ανοξείδωτο χάλυβα 304 προστασία IP54 και χρόνο ανοίγματος/κλεισίματος 0,4s
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,4 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |
Ψηλή Ασφάλεια Αυτόματη απενεργοποίηση τουρνικιλέων Ελεγκτής RFID κάρτα Ανοιχτό φορτίο Ατσάλι
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, δακτυλικό αποτύπωμα |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Εκτός λειτουργίας τιμή περιστροφικών πυλών πρόσβασης σωλήνων εξαιρετικής ποιότητας λόμπι δημόσιων κτιρίων τύπος
| Όνομα προϊόντος: | Χρωματιστό κουτί φρουρού από χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1.2×1.5×2.4μ 1.5×1.5×2.4μ 1.5×1.7×2.4μ 1.8×1.8×2.4μ 1.7×2.0×2.4μ 2.0×2.5×2.4μ |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Συρόμενη πόρτα περιστροφικών πυλών λογότυπων cOem/περιστροφικών πυλών κώδικα QR/πύλη εμποδίων ταλάντευσης ασφάλειας/για το δημόσιο λόμπι
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1300*200*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάρκεια ζωής: | Πάνω από 15 χρόνια |
Η πύλη παρόδων υψηλής ταχύτητας της Κίνας rfid ταλαντεύεται τις μισές περιστροφικές πύλες ύψους εμποδίων για τη για τους πεζούς πρόσβαση εισαγωγής
| Ταχύτητα πέρασμα: | 50 άτομα/λεπτό. (Κάρτα IC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |

