Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Εξωτερικό 60cm Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Δρόμους Λύση ελέγχου πρόσβασης
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Πύλη εμποδίου κλίσης 600mm πλάτος Flap έλεγχο πρόσβασης ταχύτητα πύλη γύρισμα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Αισθητήρας IR Flap Barrier Turnstile Υψηλής Ασφάλειας Full Auto Servo Motor Για Αεροδρόμιο
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Πύλη τροχονόμου ασφαλείας με διάμετρο 1400x120x1000mm 55-130CM πλάτος λωρίδας και παροχή ρεύματος AC 110 ~ 240V
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, Αναγνώριση Προσώπου, Σύστημα ESD |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Άθικτη αναπηρίας περιστροφικών πυλών ΣΥΝΕΧΉΣ μηχανή βουρτσών πυλών 24V εμποδίων κυλίνδρων αυτόματη
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματο εμπόδιο ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος κολόνας 168mm, ύψος 1000m |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους σταδίων των Φιλιππινών/βιομετρική πύλη εμποδίων ελέγχου προσπέλασης σε υπαίθριο
| Μέγεθος προϊόντος: | 520 ((L) * 175 ((W) * 215,5 ((H) CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Εισελκόμενα φτερά περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων πυλών φωτογραφικών διαφανειών με το σύστημα αναγνώρισης προσώπου
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Σταδίων βιομετρική 650mm περιστροφική πύλη ύψους πλάτους 1200w πλήρης
| Μέγεθος προϊόντος: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
QR αρρενωπή ταμπλέτα πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών γραμμωτών κωδίκων RFID
| Μήκος βραχίονα: | 510 χιλιοστά |
|---|---|
| Βάρος: | 65 κιλά |
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών εισιτηρίων μεταβάσεων RS485 600mm
| Εφαρμογή: | Εταιρεία, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |

