Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 418 προϊόντα.
Η πύλη παρόδων υψηλής ταχύτητας της Κίνας rfid ταλαντεύεται τις μισές περιστροφικές πύλες ύψους εμποδίων για τη για τους πεζούς πρόσβαση εισαγωγής
| Ταχύτητα πέρασμα: | 50 άτομα/λεπτό. (Κάρτα IC) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας πυλών ταχύτητας μορφής πολυτέλειας για την ικανότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | Bubble+crate |
Λουρί καρπών ESD/ελεγκτής υποδημάτων με την οθόνη LCD, αυτόματη περιστροφική πύλη, αναγνώστης καρτών
| Διάσταση πεντάλ: | (Π)400mmx(L)420mmx(Υ)20mm |
|---|---|
| Δικαίωμα ρύθμισης παπουτσιού: | 750kΩ-35MΩ |
| Διαστάσεις οργάνων: | (Π)166mmx(L)96mmx(Υ)40mm |
Εμπόδιο περιστροφικών πυλών ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης RS485 SS304 0.6s
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη 90CM RFID ευρέως που περνά για την ασφάλεια
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Περιστροφική Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών SUS304
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Γρήγορη περιστροφική πύλη 45persons/Min εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας για τη λεωφόρο σταθμών μετρό
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Ηλεκτρικές ταλάντευσης πυλών περιστροφικών πυλών εισόδων περιστροφικές πύλες ασφάλειας συστημάτων ελέγχου για τους πεζούς
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Αυτόματο 1.8meter περιστροφικών πυλών ταχύτητας ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστο μηχανών μηχανισμών εμπόδιο γυαλιού ύψους πυλών
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000 mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Υπαίθριο αντιοξειδωτικό ανοξείδωτο περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης με τα φω'τα των οδηγήσεων
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |

