Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Ψηφιακή του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης, σύστημα ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Τρίποδων του προσώπου αναγνώρισης αντίθετη πύλη ασφάλειας RFID εισόδων περιστροφικών πυλών αυτόματη
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
304 πρόσωπο Reconganation δακτυλικών αποτυπωμάτων ανοξείδωτου RFID όλοι στα προγράμματα μιας κυβέρνησης
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ραγών υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διαστάσεις (επίπεδες): | 3000*300*1000mm ή |
| Βάρος: | 350kg |
Έξυπνη Πύλη Διακοπής Πεζών
| Όνομα προϊόντος: | Γύρισμα ταχύτητας |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Καλύτερη περιστροφική πύλη τρίποδων πώλησης αυτόματη/περιστροφική πύλη παιδιών έξω από το εμπόδιο δακτυλικών αποτυπωμάτων ύψους μέσης RFID
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Αυτόματα συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων περιστροφικών πυλών γραμμωτών κωδίκων/κώδικα Qr για την περιοχή τουριστών, μουσείο, είσοδος κινηματογράφων
| Όνομα προϊόντος: | Σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός του μετρό, σταθμός λεωφορείων, Scenic, κινηματογράφος, στάδιο, συναυλία, κλπ. |
| Τύπος: | Πύλη με σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με το πεντάλι & τον υπολογιστή ESD Teste Γκέιτς ποδιών 8 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων ESD |
|---|---|
| Όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
πλήρες ύψος πυλών συστημάτων πρόσβασης περιστρεφόμενων πορτών υψηλής ασφαλείας 100V 240V για τους πεζούς
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
90CM πλάτους γλιστρώντας εμπόδια ελέγχου προσπέλασης φτερών καρτών διπλά με τον αυτόματο αισθητήρα
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
Χρονικής συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης του προσώπου κάμερα CCTV Wiegand αναγνώρισης ενσωματωμένη περιστροφική πύλη
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |

