Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
αυτόματα οπτικά διπλά φτερά ελέγχου πλήθους πυλών εμποδίων εισόδων καναλιών 900mm ευρέα
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
IP54 αδιάβροχη για τους πεζούς πύλη εμποδίων εισόδων ασφάλειας με Ditector των αυτόματων οδηγήσεων RFID
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης RFID προσώπου υψηλής ασφαλείας
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
8 περιεκτικό πεντάλι ποδιών Wristband ανθρώπινου σώματος πυλών οργάνων ελέγχου ESD ίντσας LCD
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελεγκτών ESD |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
πύλη εμποδίων ταλάντευσης παιδικών σταθμών κατεύθυνση βισμουθίου πλάτους μεταβάσεων 600 - 900mm διευθετήσιμη
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
304 του προσώπου σύστημα ασφαλείας 600mm περιστροφικών πυλών αναγνώρισης ανοξείδωτου πλάτος μεταβάσεων
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Βιομετρική χρονική συμμετοχή πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών περασμάτων αμφίδρομη
| Όνομα προϊόντος: | ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο Τύπο περιστροφική πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Αδιάβροχος αυτοματοποιημένος ESD χτυπημάτων ελεγκτής 90cm ποδιών εμποδίων πύλη ευρύ σύστημα ασφαλείας
| Υλικό: | 1.5mm πάχος 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Μηχανισμός ανιχνευτών κώδικα φραγμών συστημάτων εμποδίων εισόδων ελέγχου προσπέλασης αερολιμένων IP54
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Υψηλή πύλη 304 εμποδίων χτυπημάτων κυκλοφοριακής ροής υπογείων ενιαίος/διπλός πυρήνας ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |

