Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ turnstile entry systems ] αγώνας 417 προϊόντα.
Αυτόματα πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων, περιστροφική αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων βραχιόνων πτώσης ελεγχόμενη
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Σύστημα δοκιμών ESD |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Εξωτερική αδιάβροχη πύλη 1.5mm περιστροφικών πυλών ελέγχου εισόδων πάχος με τον αναγνώστη NFC
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Όνομα προϊόντος: | 304 αυτόματη περιστροφική πύλη tripiod SUS |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου πυλών εμποδίων Edestrian υψηλής ταχύτητας για την αίθουσα εστιατορίων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Μόνιμος πλήρης αυτόματος ανιχνευτής μετάλλων ασφάλειας αναγνωστών καρτών Rfid πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Έξυπνη βιομετρική περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης αναγνωστών παιδικών σταθμών RFID
| Διάσταση: | L1200xW300xH600mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
304 ευφυής πύλη εμποδίων ελέγχου για τους πεζούς πορειών περιστροφικών πυλών ανοξείδωτου ESD
| Ονομασία προϊόντος: | Περιστροφική πύλη ESD |
|---|---|
| Παρακολούθηση: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
Η ευφυής εσωτερική πύλη ESD ενσωμάτωσε τον υπολογιστή για το εργαστήριο/Facotry
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη πρόσβασης ESD |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αυτόματη πύλη εμποδίων χτυπημάτων μετρό/υπογείων με το οδηγημένο σύστημα υπενθυμίσεων και ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Ευφυής μηχανισμός κώδικα περιστροφικών πυλών HS τρίποδων βραχιόνων πτώσης με τους αναγνώστες καρτών Rfid
| Όνομα προϊόντος: | ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο Τύπο περιστροφική πύλη |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Ηλεκτρονική ακρυλική πύλη 2 εμποδίων χτυπημάτων αμφίδρομο εμπόδιο Rfid παρόδων τρόπων στα εσωτερικά γεγονότα
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |

