Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Επικεφαλίδα με πλήρη ύψος
| Μέγεθος: | 2450 (L) * 1500 (W) * 2300 (H) mm, μπορεί να είναι προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος: | Χώρος κατασκευής Γυροτροχιά πλήρους ύψους |
Revolving Tripod Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and 220~240/110 V(AC) Power Supply
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 220~240/110 V(AC) |
Electronic Turnstile Barrier Gate with 0.2s Barrier Open/Close RS485 Communication and 600mm Passage Width
| Access control type: | IC Card, Fingerprint, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
Περιστροφική πόρτα πτερυγίων από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με βουρτσισμένο κινητήρα και προαιρετικό χρώμα LED για καταγραφή παρουσίας
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |
Για τους πεζούς τερματικό αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δυνατότητα ανάφλεξης |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Πόρτες 13.56MHz έξυπνο RFID ασφάλειας περιστροφικών πυλών σιλικόνης NFC Wristbands
| Μέγεθος: | L1200*W280*H1000mm |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Κώδικας φραγμών/πλήρης πόρτα ύψους Bimetric όλοι σε μια εσωτερική πύλη RS485 εισόδων συστημάτων
| Μέγεθος: | 2600L*1350 W*2300Hmm ((μπορεί να είναι προσαρμοσμένο μέγεθος) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Πακέτο: | 4 πακέτα,9CBM |
Συμπίεση 304 ανοξείδωτου χάλυβα Swing Barrier Gate με 0,2s ανοιχτό/κλειστό χρόνο και επικοινωνία RS485
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |

