Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Χαλύβδινο Περίπτερο Φυλακίου Ασφαλείας για Υπαίθρια Φυλάκια
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200x1500x2400 (προσαρμόσιμο) |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -15 έως 75°C |
Προσαρμοσμένο Ατσάλι Ασφάλεια Καμπίνα Προετοιμασμένη Εξωτερική Ασφάλεια Booth
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.3*2.*2.4m ή Custom |
| Αδιάβροχη Κατάταξη: | Διάκριση IP54 |
Βιομετρική RFID καρτών αναγνωστών περιστροφική πύλη συστημάτων πρόσβασης πορτών αναγνώρισης προσώπου ανιχνευτών ασφάλειας ηλεκτρική θερμο
| Ανίχνευση προσώπου: | βάση δεδομένων προσώπου 20 χιλιάδων τοπική |
|---|---|
| Μέγεθος στρογγυλομηχανής: | 1400 x 200 x 1000 mm |
| Τρόπος εφαρμογής: | Πύλη, wall-mounted, υπολογιστής γραφείου, floor-mounted εγκατάσταση |
Μοντέρνη ασφάλειας ταχύτητας περιστροφική πύλη γυαλιού ταχύτητας πυλών υψηλή λειτουργώντας για τις δημόσιες υπηρεσίες
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
Έλεγχος προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ενσωμάτωσης ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου |
|---|---|
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
Κάθετη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων ασφάλειας, αναγνώστης έξυπνων καρτών πρόσβασης περιστροφικών πυλών βραχιόνων πτώσης
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετη πύλη εμποδίων ασφάλειας τρίποδων με το γραμμωτό κώδικα Qr δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Καμία πύλη εμποδίων ταλάντευσης αιθουσών έκθεσης βιβλιοθήκης θορύβου με την του προσώπου αναγνώριση/την κάρτα RFID
| Πλάτος μεταβάσεων: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη Turnstile Hall Exhibition Hall |
Υψηλής Ασφάλειας Περπατητής Αναγνώριση Προσώπου Πτέρυγα Πύλη Πτέρυγα κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | Περιστροφική πύλη πυλών φτερών |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Σ |
| Τρόπος του ελέγχου: | Πλήρως αυτόματο |
Υπεύθυνη διαχείριση του Γκέιτς εισόδων ασφάλειας αναγνωστών καρτών ταυτότητας γραμμωτών κωδίκων ολοκληρωμένο κύκλωμα
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμωτών κωδίκων ολοκληρωμένο κύκλωμα ταυτότητας καρτών υπεύθυνη διαχείριση πυλών διαφραγμάτων ταλά |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Αμφίδρομος όλη η ηλεκτρική μηχανική πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων για το φυσικό σχολικό σταθμό σημείων
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

