Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
App κώδικα ελεγχόμενη ανιχνευτής υπογείων πύλη εμποδίων βραχιόνων τρίτου τύπου πτώσης περιστροφικών πυλών περιστροφική
| Size Of product: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Material: | 304 stainless steel |
| Package: | wooden case |
Αυτοματοποιημένη 2-οδική υψηλής ταχύτητας περιστροφή φλαπ φραγμού με χρόνο ανοίγματος/κλείσματος 0,2 δευτερόλεπτα και επικοινωνία RS-232 RS485
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |
90cm Wide Swing Turnstile Gate με βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης
| Ταχύτητα ολίσθησης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος: | AC 100-240 Volt |
| πλάτος λωρίδας: | 90cm (ή προσαρμοσμένα 90~120cm) |
QR Code Card Reader Tripod Turnstile with 0.4s Barrier Open/Close Time and 3 Million Operations Life
| Access control type: | ESD System, Fingerprint, RFID Card |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.4 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Βουρτσισμένη ανοξείδωτου πλήρης ύψους πυλών Qr κώδικα διαχείριση καναλιών ανιχνευτών για τους πεζούς
| Μέγεθος προϊόντος: | 150 (l)* 135 (w)* 225 (h) cm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Πλάτος διέλευσης: | 60cm (ή προσαρμοσμένη) |
Εγκρίθηκε από το CE RFID Gate Reader Flap Barrier Gate Access Control System Security Turnstiles Gate
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Μακρινή κάρτα εισιτηρίων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
Πυκνά 1.5mm TCP/IP έξυπνη πρόσβασης electrics ESD περιστροφική πύλη ύψους μέσης εισόδων ενιαία με το σύστημα ασφαλείας nfc
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Ποδοσφαιρική έξοδος Ηλεκτρικά γύρισμα πλήρους ύψους
| Διάσταση: | 1500 (L) * 1350 ((W) * 2300 (H) |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου: | χειροκίνητο ή ηλεκτρικό αυτόματο |
| Είσοδος: | μονο- ή διπλό κανάλι διέλευσης |
Η κάθετη πλήρης-αυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων εισόδων Gynasium/nfc λαναρίζει το σύστημα πορτών ανιχνευτών καμερών προσώπου
| Εφαρμογή: | Εσωτερικό/εξωτερικό με σκηνή,Εταιρεία |
|---|---|
| Τάση ισχύος: | Δυνατότητα εκπομπής άνθρακα |
| κατεύθυνση διέλευσης: | Μονόδρομος ή αμφίδρομος δρομολόγιο |
Υπαίθριο Κινητό Περίπτερο Φύλαξης Ασφαλείας από Ανοξείδωτο Χάλυβα Αδιάβροχο
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Δάχος τοίχου: | ανοξείδωτο 1.0mm |
| Επικάλυψη τοίχων: | Πλαϊγουντ 15 mm |

