Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
OEM Logo QR Κωδικός Στρίβουσα Πύλη Στρογγυλοπύλης Ασφάλεια Πύλη Κρεμάστρα Πύλη για Δημόσιο Λομπι
| Εργασιακό περιβάλλον: | εσωτερικό / εξωτερικό, -10-70 βαθμούς |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 100~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
Περιστροφική Πύλη ESD από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με 24 μήνες εγγύηση και διαστάσεις 1200*280*1000 mm
| Υλικό: | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200*280*1000 mm |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -10 ℃ ~ 70 ℃ |
Ανθεκτικός αυτόματος περιστροφικών πυλών τύπος γεφυρών αναστοιχειοθέτησης πυλών υπαίθριος αντιοξειδωτικός αυτόματος
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης πυλών RFID ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανοποιημένη αυτόματη περιστροφικών πυλών
| Ταχύτητα διέλευσης: | 40 άτομα/min (κανονικά ανοιχτά) |
|---|---|
| Προσωρινή οθόνη LED: | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
Πύλη βραχιόνων πτώσης ελέγχου προσπέλασης RFID που περιστρέφεται την πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων 3 βραχιόνων
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Αυτόματη πύλη εμποδίων υψηλής ταχύτητας CE περιστροφικών πυλών συστημάτων σταδίων/γυμναστικής/κυβέρνησης
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500L*1350 W*2300 H (MM) ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πακέτο: | 3 πακέτα,7CBM |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταχύτητας κυλίνδρων TCP IP RS485 SUS304
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
2 ανέπαφη υπέρυθρη αντι πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων άλματος καναλιών
| Υλικό: | 304 το ανοξείδωτο, πάχος είναι τουλάχιστον 1.3mm |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Μήκος βραχίονα: | 510 χιλιοστά |
Τρεις πάροδοι 2250mm πλήρης ύψους περιστροφικών πυλών ανιχνευτής προσώπου πυλών βιομετρικός που οδηγείται αντίθετα προς
| Μέγεθος προϊόντος: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
168mm λεπτή κυλινδρική ταλάντευσης εμποδίων πύλη περιστροφικών πυλών ταχύτητας κώδικα φραγμών βραχιόνων πυλών ακρυλική
| ΚΑΕ: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΛΩΝΟΥ: | διάμετρο 168 mm · ύψος 1050 mm |
| Πλάτος διέλευσης: | 530mm830mm |

