Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Περιστροφική Πύλη Ελέγχου Πρόσβασης Πεζών SUS304
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 65 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Κτίριο γραφείων QR Code Turnstile NFC Card Reader Swing Turnstile Gate
| Μέγεθος: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Αυτόματο 1.8meter περιστροφικών πυλών ταχύτητας ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστο μηχανών μηχανισμών εμπόδιο γυαλιού ύψους πυλών
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000 mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Ευφυής προσώπου αναγνώρισης για τους πεζούς εμποδίων αναγνώστης κώδικα πυλών QR περιστροφικών πυλών πυλών γλιστρώντας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000 mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Γραφείο Swing Turnstile Πύλη Αναγνώριση προσώπου Σύστημα ελέγχου πρόσβασης Πύλη Swing Barrier
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών βραχιόνων
| Υλικό στέγασης: | 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | ≤600 mm |
| Σήμα εξόδου: | τυποποιημένο σήμα ηλεκτρονόμων |
Φυλακή δύο αυτόματη υψηλή ασφάλεια πορτών γυαλιού πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων μεταβάσεων
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Δοκιμαστής ESD: | Εικονική οθόνη LCD και λογισμικό (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ εισόδων βισμουθίου κατευθυντική χτυπημάτων εμποδίων πυλών SUS304 NFC πύλη περιστροφικών πυλών ανιχνευτών για τους πεζούς
| πλάτος λωρίδας: | 550~900mm |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Μακρινή κάρτα εισιτηρίων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Μέγεθος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών εισιτηρίων μεταβάσεων RS485 600mm
| Εφαρμογή: | Εταιρεία, ξενοδοχείο, αεροδρόμιο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
Μισός αναγνώστης καρτών κώδικα RFID ελέγχου προσπέλασης QR πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ασφάλειας ύψους
| Μέγεθος: | 1200L*Π280*Υ1000mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | -10-70 βαθμός |
| Πέρασμα: | Αμφίδρομο πέρασμα |

