Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Συστήματα πυλών ταχύτητας περιστροφικών πυλών ύψους ασφάλειας πλήρη με το σύστημα αναγνωστών καρτών
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1630*1500*2300mm (ΚΚ) |
| Πακέτο: | 3 πακέτα,7CBM |
Πολυσύνθετη χτυπημάτων περιστροφικών πυλών πύλη ανιχνευτών ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών αναγνωρισμένη πρόσωπο
| Εφαρμογή: | συλλογή τιμής, σταθμός εισιτηρίων, γραφείο |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Αδιάβροχη ασφάλειας τρίποδων περιστροφικών πυλών αναγνώριση προσώπου πυλών αυτόνομη για τη βιβλιοθήκη
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000 mm /προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κανονική ζωή εργασίας: | > 5000000 φορές |
| Βάρος: | 65 κιλά |
Υψηλής ταχύτητας συρόμενη περιστροφική πύλη μισού ύψους με ελεγκτή πρόσβασης κωδικού QR / RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Ηλεκτρικές ταλάντευσης πυλών περιστροφικών πυλών εισόδων περιστροφικές πύλες ασφάλειας συστημάτων ελέγχου για τους πεζούς
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Έλεγχος πρόσβασης Ασφάλεια φλαπ φράχτη φράγμα αυτόματες γύρους με αναγνώστης κωδικού Qr
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός υπαίθριος |
Αυτοματοποιημένη πύλη γυρισμάτων μισού ύψους με ανοξείδωτο χάλυβα 304 προστασία IP54 και χρόνο ανοίγματος/κλεισίματος 0,4s
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,4 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |
Δίπορτοι κάρτα πυλών RFID ασφάλειας περιστροφικών πυλών ύψους φυλακών πρόσβασης πλήρεις και έλεγχος δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος: | Δύο πόρτες πρόσβαση πλήρη ύψος γύρισμα |
| Καθαρό Βάρος: | 200 κιλά |
Βιομετρική για τους πεζούς πύλη περιστροφικών πυλών SS316 RS485 για τον αερολιμένα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο χάλυβα / 316 ανοξείδωτο χάλυβα |
Ενιαία εισόδων πύλη 304 περιστροφικών πυλών ύψους Rotrary πλήρης ανοξείδωτο για τη φυλακή
| Μέγεθος προϊόντος: | 1500 ((L) * 1500 ((W) * 2250 ((H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος |
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |

