Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας διπλό κανάλι ελέγχου πρόσβασης Γύρναλος Πύλη Γύρναλος πλήρους ύψους για εξωτερικούς χώρους
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο χάλυβα / 316 ανοξείδωτο χάλυβα |
8 ιντσών LCD ESD Tester Γύρισμα 1200mm από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μέγεθος στρογγυλομηχανής: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Μέγεθος πεντάλ ESD: | 400mm (W) x 420mm (L) x 20mm (H) |
| Ικανότητα καταγραφής: | 100.000 ή περισσότερα |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους περασμάτων ανοξείδωτου με την είσοδο έκτακτης ανάγκης
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Υψηλής ασφάλειας διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
Πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης βραχιόνων αναγνωστών καρτών ESD RS485 SUS304 90cm
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Μαγνητική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης RS485 SS304 IP54
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Τρεις βραχίονες: | 51cm |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~32 άτομα/λ. |
Σούπερ μάρκετ μονόδρομος χειροκίνητος κυματισμού Πεζός Πύλη στρογγυλογέφυρα 90cm Μακρύ κανάλι
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), εσωτερικό και εξωτερικό με υπόστεγο |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
Σύστημα πυλών περιστροφικών πυλών καθοδήγησης ESD φωτεινών σηματοδοτών των αντι πανικού για τους πεζούς περιστροφικών πυλών οδηγήσεων πυλών
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
|---|---|
| Δοκιμαστής ESD: | Εικονική οθόνη LCD και λογισμικό (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
πύλη AC110 περιστροφικών πυλών τρίποδων πλάτους μεταβάσεων 500mm - 600mm - παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 240V
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30 ~ 40 άτομα/λεπτό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Υλικό: | ανοξείδωτος χάλυβα 304/316 |
Άνθρωποι Αντιμέτωπος Γλιστερό Γύρισμα Πύλη QR Κώδικας Γύρισμα Για την είσοδο Λόμπι
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |

