Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
1 σε 1 έξω αυτόματο πέρασμα υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης εμποδίων NFC χτυπημάτων
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλήρης ύψος Πύλη στρογγυλοειδούς μονοδιάδρομου με σαρωτή γραμμικού κώδικα
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Διπλή μηχανών ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών rfid πύλη περιστροφικών πυλών καρτών για τους πεζούς
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | ≤600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Αντι Tailgating βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών πρόσβασης αναπηρίας
| Μέγεθος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Κύριο Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομα/λεπτό |
Κατευθυντική SS304 βιομετρική πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων προσώπου βισμουθίου
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων των οδηγήσεων τριγώνων περιστροφή 304 SS με τους αισθητήρες αναγνώρισης προσώπου
| Ανακοίνωση: | Επικοινωνία RS485 |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25-30 άτομα ανά λεπτό |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
ODM cOem πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ανίχνευσης RFID/Fingperint/προσώπου για την οικοδόμηση
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
Ηλεκτρονικό σύστημα παρακολούθησης ESD Gate από ανοξείδωτο χάλυβα Περιστρεφόμενο τρίποδο περιστροφικής πύλης
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Έξυπνη μηχανισμών ESD πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ανιχνευτών πυλών βιομετρική με το ελεύθερο λογισμικό
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Τρίποδα OEM με 25-30 άτομα / λεπτό Ταχύτητα διέλευσης 55-60cm πλάτος διέλευσης και πάχος χάλυβα 1,2-1,5 mm
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,4 s |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485 |
| Κατεύθυνση λειτουργίας: | 2-δρόμος |

