Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων των οδηγήσεων τριγώνων περιστροφή 304 SS με τους αισθητήρες αναγνώρισης προσώπου
| Ανακοίνωση: | Επικοινωνία RS485 |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25-30 άτομα ανά λεπτό |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
IS9001 πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Πύλη 0,2 περιστροφικών πυλών ραπισμάτων δακτυλικών αποτυπωμάτων Zk RS485 μηχανισμών δεύτερος
| Τροφοδοσία: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | ή έξω, ή δύο τρόποι |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Δις κατευθυντική ενιαία περιστροφική πύλη σταθμών μετρό αερολιμένων, αυτόματη περιστρεφόμενη πόρτα
| Μέγεθος: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Συσκευασία: | 4 συσκευασίες, 10CBM |
πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης καρτών ισχυρών κτυπημάτων για την αναπηρική καρέκλα
| Πλάτος διέλευσης: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, σύνορα, φυτό, σχολείο, γυμναστήριο |
| Μήκος πάνελ ταλάντευσης: | 35~90cm ανά τεμ |
RFID/2$α πλήρης πόρτα παράκαμψης κλειδαριών ανοξείδωτου 1.1mts περιστροφικών πυλών σώματος αναγνωστών ευρεία μαγνητική
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 3100*1400*2250mm (MM) |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Αντιστατικό ESD εμποδίων ταλάντευσης ανίχνευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων εισόδων εργοστασίων λουρί περικαλυμμάτων πυλών
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1,2μ-2,2μ |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Μηχανικό περιστρεφόμενο πλήρες σώματος ανοξείδωτο ώθησης χεριών πορτών περιστροφικών πυλών αυτόματο
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
Πλήρως αυτόματο υψηλό διάφραγμα ανοξείδωτου του Γκέιτς πρόσβασης ασφάλειας ταχύτητας RFID για τον αερολιμένα
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1500*W200*H1000mm |
Πλήρης περιστροφική πύλη 1.5m ύψους στάσεων λεωφορείου ευρύ ηλεκτρονικό πλήρες ύψος αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500*1400*2250mm (MM) |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |

