Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Πύλες εισόδου μονόδρομης περιστροφικής πύλης Κωδικός QR RFID Reader Access Control Turnstile Gate
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων υψηλής ταχύτητας πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων καρτών RFID
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W200*H1000mm |
Αδιάβροχο εσωτερικό και εξωτερικό Πεζικό Βιομετρικό έλεγχο πρόσβασης Γύρισμα Γύρισμα Γύρισμα Κρεμάτισμα Φράγμα Γύρισμα αναγνώρισης προσώπου Γύρισμα
| Ταχύτητα: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| Πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
Ανέπαφη προσώπου πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνώρισης υπέρυθρη
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
|---|---|
| Εγγύηση: | Ένα χρόνο |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Διπλή δοκιμή ανοξείδωτου ESD Wristband καναλιών αντι τσιμπήματος ESD περιστροφικών πυλών συστημάτων πυλών
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1200 * 280 * 1000mm |
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
Για τους πεζούς έλεγχος προσπέλασης 3 πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων αυτόματος πλήρως βραχίονας για το στάδιο
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Αναγνώστης Rfid ΣΥΝΕΧΏΝ μηχανών οχημάτων 24V πυλών εμποδίων ασφάλειας χώρων στάθμευσης κυκλοφορίας
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Διαβάτης κάρτας RFID Ασφάλεια Τρίποδος Γερασιάς Πύλη ημιαυτόματος έλεγχος πρόσβασης
| Ανακοίνωση: | Επικοινωνία RS485 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθριος, ξενοδοχείο, αερολιμένας |
| ODM/OEM: | Δεκτός |
Πυρόστερη κατοικημένη πύλη στρογγυλοστάτησης ηλεκτρονική πύλη φραγμού RFID για γυμναστήριο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
304/316 Αυτοματοποιημένη πύλη από ανοξείδωτο χάλυβα για έλεγχο πρόσβασης εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
| πάροδος: | Διάμετρο 600-900mm Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304/316 |
| Τύπος: | Ημιαυτόματοι/πλήρεις αυτόματος/εγχειρίδιο |

