Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1030 προϊόντα.
Αυτόματος περιστραφείτε την ασφάλεια Γκέιτς περιστροφικών πυλών
| Όνομα προϊόντος: | Τριποδρόμυλος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (L) * 300mm (W) * 980mm (H) |
| Υλικό: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304 |
CE πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 120 βολτ με το συλλέκτη νομισμάτων, σταθερή εργασία
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420 mm (L) * 330 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 520 mm (L) * 430 mm (Π) * 1100 mm (Υ) |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Ηλεκτρομαγνητική πόρτα κώδικα ανιχνευτών μηχανισμών περιστροφικών πυλών qr ανοικτή για το πανεπιστημιακό κανάλι
| IP: | 54 |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | Δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
| Επιτροπή φτερών: | ακρυλικό υλικό, χρώμα προαιρετικό |
0.5s ανοικτός χρονικής ταχύτητας πυλών έλεγχος προσπέλασης Rfid περιστροφικών πυλών ύψους περιστροφικών πυλών μισός
| Πεδίο χρήσης: | Είσοδος Κατοικημένης Περιοχής, Πάρκο, Λούνα Παρκ, Σχολείο, Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400 x 330 x 1000 mm (Υ) |
| Ύψος συρόμενων βραχιόνων: | 1μ., 1.2μ. ή 1.4 μέτρα κατά παραγγελία |
Αυτόματη πύλη εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών καρτών RFID ολοκληρωμένου κυκλώματος/ταυτότητας
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
Οπτική πύλη εμποδίων χτυπημάτων μεταβάσεων, βισμουθίου κατευθυντικός υγιής συναγερμός περιστροφικών πυλών ύψους λεωφορείων μισός
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Έλεγχος γραμμωτών κωδίκων λεσχών ικανότητας στην περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας, περιστροφική πύλη ταλάντευσης γραφείων
| Ώρα έναρξης: | 0,6 δεύτερος |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*300*1000mm |
| υλικό πτερυγίου: | Ακρυλικό |
Τρίποδων του προσώπου αναγνώρισης αντίθετη πύλη ασφάλειας RFID εισόδων περιστροφικών πυλών αυτόματη
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Οι θερμικές περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης πορτών αναγνώρισης προσώπου ανιχνευτών με τη κάμερα στεγανοποιούν το εμπόδιο φρακτών
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
Σταδίων βιομετρική 650mm περιστροφική πύλη ύψους πλάτους 1200w πλήρης
| Μέγεθος προϊόντος: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

