Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
RS485 πλήρης περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης εμποδίων γυαλιού ύψους
| Μέγεθος προϊόντος: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Μοναδικός αδιάβροχος παιδιών περιστροφικών πυλών έλεγχος ασφαλείας παρόδων πυλών διπλός καμία αφή με τον αποδέκτη νομισμάτων
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
RS485 πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας σχολικής διασκέδασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων TCP IP
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης ανοίγματος υπεραγορών πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας χάλυβα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
Ανοξείδωτο 304/316 πύλη περιστροφικών πυλών RFID 30 - 40 άτομα/λ. με τη ΣΥΝΕΧΉ αβούρτσιστη μηχανή
| Όνομα: | Πύλη Tripod Turnstile |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC110~240 Β |
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
Ημι αυτόματο του προσώπου ανοξείδωτο 304 περιστροφική πύλη 1200*280*1000mm περιστροφικών πυλών αναγνώρισης
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός / εξωτερικός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Τύπος: | Ημιαυτόματοι/πλήρεις αυτόματος/εγχειρίδιο |
Εκδήλωση εξωτερικού FCC Γύρισμα πύλης στρογγυλοστάτησης πλήρως αυτόματο από ανοξείδωτο χάλυβα 316
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Διοπτική στροφή 2 λωρίδων με αναγνώριση προσώπου για σχολεία
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200(Μ)*280(Π)*900(Υ) χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή Ημιαυτόματο / Πλήρως αυτόματο |
| Συμβατό: | Πρόσωπο / RFID / Αποτύπωμα δακτύλου / Νομίσμα / QR barcode |
Μοντέρνη ασφάλειας ταχύτητας περιστροφική πύλη γυαλιού ταχύτητας πυλών υψηλή λειτουργώντας για τις δημόσιες υπηρεσίες
| Όνομα προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης καρτών ισχυρών κτυπημάτων για την αναπηρική καρέκλα
| Πλάτος διέλευσης: | 110 cm, 90 cm, 60 cm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, σύνορα, φυτό, σχολείο, γυμναστήριο |
| Μήκος πάνελ ταλάντευσης: | 35~90cm ανά τεμ |

