Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1030 προϊόντα.
Μοντέρνη ταχύτητα μεταβάσεων περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ανοξείδωτου σχεδίου 40 άτομα/λ.
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Υπέρυθρη πύλη εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών αισθητήρων με ευφυή αντι - τσιμπήστε/ουρά/Retrogradation λειτουργία
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Μισό τηλεχειριζόμενο κουμπί περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης συσκευών ύψους πολλαπλάσιο ανάγνωσες-γραφής
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Περιστροφική πύλη πυλών RFID εμποδίων τρίποδων τριών όπλων με τον αναγνώστη καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος/ταυτότητας για το σταθμό μετρό
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Κανονικά 40 άτομο/ελάχιστη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ποσοστού περασμάτων, εύκολη περιστροφική πύλη ασφάλειας λειτουργίας
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Γέφυρα έξυπνη αιωρούμενη πύλη φραγμού |
Ασφάλεια Γκέιτς αδιάβροχο IP54 περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων κατεύθυνσης βισμουθίου
| Όνομα προϊόντων: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 600mm (λ) * 300mm (ψ) * 990mm (η) |
Πιστοποιημένος ESD RFID ευφυής μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους CE
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων ασφάλειας RS485/κώδικα Qr για την περιοχή τουριστών, μουσείο, είσοδος κινηματογράφων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ανιχνευτών κώδικα Qr |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Τάση εργασίας: | AC220/110 ±10%V 50±10%HZ |
Συμβολικός ESD καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων εισόδων & εξόδων ελεγκτής δακτυλικών αποτυπωμάτων
| όνομα στοιχείων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Περιστροφική πύλη και Passgate τρίποδων σταθμών με το ελαφρύ αυτόματο fuction αναστοιχειοθέτησης δεικτών των οδηγήσεων
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |

