Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1030 προϊόντα.
Αυτόματο εύκαμπτο τρέχοντας ανθεκτικό ανοξείδωτο περιστροφικών πυλών ταλάντευσης για τα καταστήματα, υπεραγορά
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος: κύριος στύλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Αυτόματη αιωρούμενη πύλη φραγής κολόνων |
Ανθεκτική πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών λιμένων πυλών RS485 εμποδίων ταλάντευσης ανοξείδωτου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 380 (Λ) *280 (W) *1000 (Χ) (ΚΚ) |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Τύπος: | Αυτόματη αιωρούμενη πύλη φράγματος γέφυρας |
Ανοξείδωτου εξατομικεύσιμη ειδική πύλη εμποδίων ταλάντευσης λογότυπων αμφίδρομη/αυτόματη περιστροφική πύλη
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
Ηλεκτρονική πόρτα 304 περιστροφικών πυλών αναγνωστών ζωνών καρτών/καρπών συνήθεια ανοξείδωτου
| Σύμφωνος: | Συσκευή ανάγνωσης RFID και συσκευή ανάγνωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων, πρόσβαση σε νομίσματα, συσκευή |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*380*1080 χλστ |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Βαρέων καθηκόντων τρία βραχιόνων τρίποδων περιστροφικών πυλών πυλών μισά συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών ύψους κάθετα
| Ονομασία του προϊόντος: | Μισή περιστροφική πύλη τρίποδων ύψους |
|---|---|
| Τοποθεσία εφαρμογής: | Πάρκο διασκέδασης, στάδιο, δημόσια περιοχή, πάρκο, κτίριο γραφείων, κλαμπ κλπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70 κιλά |
Ημι αυτόματος μηχανισμός Cusotmize Turnstyle υπογείων ελέγχου προσπέλασης εισόδων
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανισμός περιστροφικών πυλών τρίποδων |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Κατευθυντική πύλη μηχανισμών εμποδίων περιστροφικών πυλών rfid βισμουθίου οδηγήσεων για το μουσείο
| Όνομα προϊόντων: | Αμφίδρομη πύλη μηχανισμών εμποδίων χτυπημάτων RFID οδηγήσεων για το μουσείο κτιρίου γραφείων |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών βραχιόνων
| Υλικό στέγασης: | 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | ≤600 mm |
| Σήμα εξόδου: | τυποποιημένο σήμα ηλεκτρονόμων |
Ηλεκτρική εισελκόμενη πύλη IP54 εμποδίων περιστροφικών πυλών έξυπνων καρτών με τη διεπαφή RFID
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Τρεις πάροδοι 2250mm πλήρης ύψους περιστροφικών πυλών ανιχνευτής προσώπου πυλών βιομετρικός που οδηγείται αντίθετα προς
| Μέγεθος προϊόντος: | 4100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |

