Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Σταδίων βιομετρική 650mm περιστροφική πύλη ύψους πλάτους 1200w πλήρης
| Μέγεθος προϊόντος: | 2400 (L) * 1250 (W) * 2250 |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Αντίθετη περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID οπτική με το μισό ύψος αναγνώρισης προσώπου
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Τροφοδοτικό: | AC110 ή AC220 +/- 10% |
RS485 του προσώπου πύλη εμποδίων ελέγχου προσπέλασης ευφυής για το δημόσιο χώρο κτιρίου γραφείων
| Ονομασία του αντικειμένου: | Ελέγχος πρόσβασης προσώπου Ευφυής πύλη φραγμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
RFID γραμμωτών κωδίκων του προσώπου αναγνώρισης χτυπημάτων εμποδίων σύστημα ελέγχου προσπέλασης πυλών για τους πεζούς
| Όνομα στοιχείων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
8 πράσινος QR περιστροφικών πυλών αναγνώρισης ίντσας αρρενωπός του προσώπου αναγνώστης κώδικα της ΕΕ
| Ανίχνευση προσώπου: | βάση δεδομένων προσώπου 20 χιλιάδων τοπική |
|---|---|
| Λιμένας USB: | USB2.0 και 2micros |
| Τρόπος εφαρμογής: | Πύλη, wall-mounted, υπολογιστής γραφείου, floor-mounted εγκατάσταση |
Περιστροφική πύλη υπογείων αερολιμένων με το τερματικό PC οθόνης αναγνώρισης LCD προσώπου
| Product Size: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Product Name: | Width 900mm Double Wing Turnstile |
| Application: | Movie or Fitness certer or Hotel or Restaurant entrance |
Πύλη περιστροφικών πυλών εμποδίων ταλάντευσης επιστρώματος πολυτέλειας, πύλη εμποδίων ταλάντευσης προσώπου REC
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Πόρτα ασφάλειας μηχανών περιστροφικών πυλών ESD BLDC ύψους μέσης ανοξείδωτου για τη γυμναστική
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*300*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Έλεγχος πρόσβασης Ασφάλεια φλαπ φράχτη φράγμα αυτόματες γύρους με αναγνώστης κωδικού Qr
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός υπαίθριος |
304 SS Υλικό Γέφυρα με στροφείο υψηλής ταχύτητας για εσωτερικό έλεγχο πρόσβασης σε εξωτερικούς χώρους
| Ονομασία προϊόντοςΜε τον τρόπο ελέγχου: | μικρές πύλες με κυλινδρική πύλη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
| Μέθοδος επικοινωνίας: | TCP/IP ή RS485 |

