Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1030 προϊόντα.
Μισή ύψους πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας βισμουθίου κατευθυντική με τον αναγνώστη καρτών
| Εφαρμογή: | κτίρια γραφείων, λόμπι, γυμναστήριο, τράπεζα, κυβέρνηση κ.λπ. |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 60-120 εκατοστά |
| Μέγεθος προϊόντος: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
RS485 του προσώπου πύλη εμποδίων ελέγχου προσπέλασης ευφυής για το δημόσιο χώρο κτιρίου γραφείων
| Ονομασία του αντικειμένου: | Ελέγχος πρόσβασης προσώπου Ευφυής πύλη φραγμού |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Σύστημα περιστροφικών πυλών πυλών ESD ελεγκτών ελέγχου προσπέλασης SUS304 IP54 ESD
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα πυλών περιστροφικών πυλών ESD |
|---|---|
| Όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Αμφίδρομη για τους πεζούς πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων με συναγερμών συστημάτων ελέγχου προσπέλασης/δεικτών των οδηγήσεων το φως λαμπτήρων/
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών ανοξείδωτου RFID ελέγχου ασφαλείας, ηλεκτρική πύλη ταλάντευσης Rfid
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών RFID |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Καθαρό βάρος: | 150kg/pair |
Ευφυής μέσης ύψους ESD περιστροφικών πυλών ανταγωνιστική πύλη εμποδίων τιμών αυτόματη
| Υλικό: | ανοξείδωτος χάλυβα 304 ή 316 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Όνομα προϊόντος: | Σύστημα φραγμού ελέγχου πρόσβασης πόρτας |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων χτυπημάτων με την ψηφιακή κλειδαριά πορτών, συστήματα περιστροφικών πυλών σταδίων
| Όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενη για τους πεζούς πύλη εμποδίων χτυπημάτων με την ψηφιακή κλειδαριά πορτών αναγνωστών rfid |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ακαθάριστο βάρος: | 90kg |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr, συστήματα πυλών περιστροφικών πυλών γυμναστικής/σταδίων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων διαφραγμάτων αναγνωστών κώδικα Qr λειτουργίας συναγερμών για την έκθεση και |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους πυλών/δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας στον τηλεχειρισμό RFID και δακτυλικών αποτυπωμάτ |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Κίνημα εργασίας: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Κάθετες περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης τρίποδων 420mm (λ) * 330mm (ψ) * 990mm (η)
| Όνομα προϊόντων: | μικρή περιστροφική πύλη μεγέθους |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Καθαρό βάρος: | 40KG |

