Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Έξοδος υπεραγορών/υψηλή ταχύτητα εισόδων και αντι εσπευσμένη λειτουργία συναγερμών ελέγχου προσπέλασης πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Αμφίδρομη πύλη μηχανισμών εμποδίων χτυπημάτων RFID οδηγήσεων για το μουσείο κτιρίου γραφείων |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
Συμβολική διαχείριση πληρωμής λογισμικού συστημάτων SDK ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών τρίποδων μετρό νομισμάτων
| Υλικό στέγασης: | 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος διαδρόμου: | Πλάτος μεταβάσεων: ≤600 χιλ. |
| Τύπος: | Συμβολική περιστροφική πύλη τρίποδων νομισμάτων |
Χρησιμοποιημένο νόμισμα κουμπί τηλεχειρισμού πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων τουαλετών και λεωφορείων
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | ≤600 χιλ. |
| Σήμα παραγωγής: | τυποποιημένο σήμα ηλεκτρονόμων |
Υψηλό πλήρες εμπόδιο ένα περιστροφικών πυλών ύψους φυλακών της Ινδονησίας είσοδος διαδρομής
| Μέγεθος προϊόντος: | 1630(L)*1500(Π)*2300(Υ) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Οπτική πύλη εμποδίων χτυπημάτων μεταβάσεων, βισμουθίου κατευθυντικός υγιής συναγερμός περιστροφικών πυλών ύψους λεωφορείων μισός
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Ψηφιακή του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης, σύστημα ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων ταλάντευσης
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Αυτόματη για τους πεζούς γλιστρώντας περιστροφική πύλη IP54 πυλών ταχύτητας για το σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Γλιστρώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Dropbox πυλών εμποδίων ασφάλειας υψηλής ταχύτητας αυτόματη ηλεκτρική περιστροφική πύλη για την εξωτερική πόρτα
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Εισελκόμενα φτερά περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων πυλών φωτογραφικών διαφανειών με το σύστημα αναγνώρισης προσώπου
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Σωληνοειδές που κλειδώνει το μηχανισμό περιστροφικών πυλών περιστροφής 90 βαθμού
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |

