Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1030 προϊόντα.
Αυτόματη είσοδος ταχύτητα Flap Ασφάλεια Turntile φράχτη Πύλη για Natatorium
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Αυτοματοποιημένη μετατροπής ταχύτητας λωρίδας επαγωγής με κάρτα κολοκύθας / αναγνώριση προσώπου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός υπαίθριος |
TCP/IP γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας ασφάλειας περασμάτων αυτόματη με το συνεχές ρεύμα 24V αναγνωστών RFID
| Ονομασία προϊόντος: | 304 SUS στρογγυλοπύργιο ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480*380*1080mm |
Η διπλή πορτών πρόσβασης αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με το γραμμωτό κώδικα rfid διασυνδέει
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Πόρτα πολυ Acess περιστροφικών πυλών σταθμών τρένου γυμναστικής μεταβάσεων αποδεκτό
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων για τη γυμναστική |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
50w εσωτερική υπαίθρια βασισμένη IP βιομετρική στον Ιστό αυτοματοποιημένη Acess ασφάλεια Γκέιτς περιστροφικών πυλών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Καθαρό βάρος: | 80KG |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων ύψους μέσης συστημάτων ελέγχου προσπέλασης που προσαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλη ασφάλειας περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων RFID με την υπαγόρευση φωνής και τη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID με τη γρήγορη λειτουργία φωνής και τη λειτουργία συναγερμών |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Όλη η ηλεκτρική μηχανική πύλη εμποδίων ταλάντευσης, μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους κατοικιών
| Όνομα προϊόντων: | Όλος-ηλεκτρική μηχανική πύλη εμποδίων ταλάντευσης στο έλεγχο προσπέλασης κατοικιών |
|---|---|
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 1 δεύτερος |
Της ΚΙΝΑΣ πολυτέλειας οι έξυπνες καναλιών σχεδίου ενιαίες βραχιόνων ταλάντευσης περιστροφικές πύλες ύψους πυλών μισές με το CE υπογράφουν
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500x120x1000H mm, (ή προσαρμοσμένο) |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πλάτος διέλευσης: | 550mm, 600~900, ή μεγαλύτερο κατά παραγγελία |

