Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Σύστημα αναγνώρισης προσώπου πεζών υψηλής ταχύτητας
| Οργανωτής κατασκευής: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος στήλης 168 mm· ύψος 1000 mm |
Έξυπνος σαρωτής QR κώδικα RFID Τρίποδα Πύλη με αυτόματο σύστημα ελέγχου πρόσβασης για το σταθμό του μετρό και την είσοδο της καντίνας
| Τύπος: | τύπου τουρνικέ τριπόδου υψηλής κυκλοφορίας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σταθμός μετρό / τρένου / λεωφορείων |
| Ταχύτητα σάρωσης: | 35-40 άτομα / λεπτό |
CE ασφάλειας εγκεκριμένο/γρήγορη αντίδραση/αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων με το σύστημα κώδικα/γραμμωτών κωδίκων δακτυλικών αποτυπωμάτων QR
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280mm (λ) * 360mm (ψ) * 1060mm (η) |
Αυτόματο πάρκο, λέσχη, μηχανικό πλάτος 600 μεταβάσεων πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων εισόδων σταθμών ΚΚ
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Οικοδόμηση της αυτόματης περιστροφικής πύλης πυλών ταχύτητας εισόδων εργοστασίων κάτω από 240 βολτ
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400 x 65 Π x 1000 χλστ |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 80 κιλά |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτος χάλυβας / 316 ανοξείδωτος χάλυβας (προσαρμοσμένο) |
35 άτομο/χτυπημάτων εμποδίων πυλών εισελκόμενου βραχιόνων πτώσης λ. ελέγχου Rfid συν τον ελεγκτή ESD
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Χειρωνακτικός μηχανισμός περιστροφικών πυλών ύψους ενιαίων εισόδων πλήρης/βιομετρικός αυτόματος ηλεκτρικός
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Του προσώπου αναγνώριση περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων γραμμωτών κωδίκων ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
Βιομετρική ανθεκτική συντήρηση πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ταχύτητας 0.3s με το φως των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Ημι αυτόματη βιομετρική πλήρης περιστροφική πύλη ύψους περιστροφική πύλη ανοξείδωτου περιστροφής 90 βαθμού
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |

