Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Του προσώπου πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα καρτών QR RFID για το στάδιο υπαίθριο IP62
| Μέγεθος προϊόντος: | 2400*1350*2260mm ή μέγεθος συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τύπος: | Διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
περιστροφικές πύλες Γκέιτς εισόδων αναγνώρισης προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα εργοστασίων QR 60cm αυτόματες Κίνα
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Ανθεκτική σύγχρονη πύλη αδιάβροχο RFID εμποδίων περιστροφικών πυλών για τον υπόγειο ασφαλή
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*200*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Βαρέων καθηκόντων αμφίδρομο γερό εμπόδιο ανοξείδωτου πορτών ασφάλειας περιστροφικών πυλών εισόδων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Διπλή παρόδων πλήρης βιομετρική πρόσβαση περιστροφικών πυλών ύψους για τους πεζούς για κατοικημένο
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*300*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Εσωτερική/υπαίθρια διπλή πύλη 900mm περιστροφικών πυλών φτερών για τους πεζούς υλικό ανοξείδωτου πλάτους
| πάροδος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Τύπος: | Ημιαυτόματοι/πλήρεις αυτόματος/εγχειρίδιο |
Ανοξείδωτο 304/316 του προσώπου αυτόματος/εγχειρίδιο περιστροφικών πυλών αναγνώρισης ημι αυτόματοι/πλήρεις
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| πάροδος: | Πλάτος 900mm διπλή περιστροφική πύλη φτερών |
Αυτόματη είσοδος ταχύτητα Flap Ασφάλεια Turntile φράχτη Πύλη για Natatorium
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Αυτοματοποιημένη μετατροπής ταχύτητας λωρίδας επαγωγής με κάρτα κολοκύθας / αναγνώριση προσώπου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός υπαίθριος |
Εσωτερική και εξωτερική πεζική ταχεία λωρίδα ταχύτητας με αναγνώριση προσώπου
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*300*1000mm |
| Ονομασία του προϊόντος: | Τερνικό στρογγυλοί |

