Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη τρίποδων Luxtry, συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών μεγέθους συνήθειας για το υψηλό κτήριο κατηγορίας
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική περιστροφική πύλη τρίποδων Luxtry |
|---|---|
| materail: | 304 ανοξείδωτο |
| Διάσταση: | 1200*280*980mm |
Γειτονιές, συλλογή προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών περιστροφικών πυλών RFID ελέγχου προσπέλασης ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρης αυτόματος |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG/pc |
Περιστρεφόμενη για τους πεζούς RFID βραχιόνων πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων, αντι εσπευσμένη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*300*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ύψους τρίποδων μισή, για τους πεζούς έλεγχος περιστροφικών πυλών μετρό εισόδων
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων και δακτυλικών αποτυπωμά |
|---|---|
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Το μισό νόμισμα ή το σημείο ύψους ενεργοποίησε τις πύλες εισόδων περιστροφικών πυλών για την είσοδο πισινών
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420 mm (L) * 330 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 520 mm (L) * 430 mm (Π) * 1100 mm (Υ) |
Μισή κλειδαριά 304 SS πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ύψους φορητή με τον αποδέκτη νομισμάτων Rfid
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Βιομετρική για τους πεζούς πύλη περιστροφικών πυλών SS316 RS485 για τον αερολιμένα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2250 (L) * 1400 (W) * 1200 (H) mm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή αυτόματο έλεγχο |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο χάλυβα / 316 ανοξείδωτο χάλυβα |
Χαμηλού θορύβου περιστροφική πύλη πυλών εμποδίων ταλάντευσης κινούμενων σχεδίων παιδιών για τον παιδικό σταθμό παιδιών
| Όνομα αντικειμένου: | Κινούμενα σχέδια Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
304 περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας SS με τη θερμική κάμερα αναγνώρισης προσώπου
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταχύτητας |
|---|---|
| Κοστούμι για: | Indoor&outdoor |
| Σχήμα Wiegand: | 26/34 |
Κατευθυντική κάρτα περιστροφικών πυλών RFID βισμουθίου πυλών εμποδίων ταλάντευσης σχολικών παιδικών σταθμών
| Όνομα στοιχείων: | Κατευθυντική περιστροφική πύλη βισμουθίου της Panda |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |

