Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Εσωτερική περιστροφική πύλη τρίποδων ασφάλειας σώματος ανοξείδωτου με υψηλό - ποιότητα
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Αβούρτσιστη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας υψηλής ασφαλείας
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταχύτητας ταλάντευσης |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70kg |
Ευφυής βιομετρική πύλη ταχύτητας ελέγχου προσπέλασης όλοι σε μια εύκολη εγκατάσταση Γκέιτς συστημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Βιομετρική πύλη ταχύτητας ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Προμηθευτής περιστροφικών πυλών Foxconn ESD παγκόσμιων μεγαλύτερος εργοστασίων, πύλη περιστροφικών πυλών δοκιμής ESD για την είσοδο εργοστασίων
| μέγεθος πεντάλ: | (W) 400mmx (L) 420mmx (H) 20mm |
|---|---|
| Δικαίωμα ρύθμισης παπουτσιού: | 0.01-1000MΩ, ακρίβεια ± 5% |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων ESD ελέγχου προσπέλασης |
Rustproof χάλυβα πεζός πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων βισμουθίου κατευθυντικός με τον αναγνώστη Rfid
| Ονομασία προϊόντος: | Ανταγωνιστική τιμή Τρίποδα Γύρισμα |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Μισές περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης Rfid ύψους εξόδων εισόδων για το πανεπιστημιακό κτίριο γραφείων γραφείων
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Περιστροφική πύλη φραγμού στροφής με πτερύγιο γυαλιού υψηλής ταχύτητας
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200/1400*300*1005 χλστ |
| Καθαρό Βάρος: | 80KGS/PC |
Περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου ύψους μέσης πυλών εμποδίων χτυπημάτων TCP IP αμφίδρομες
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Μισά συστήματα περιστροφικών πυλών ύψους δακτυλικών αποτυπωμάτων και RFID, ημι αυτόματη περιστροφική πύλη σταθμών τρένου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Ευφυής πύλη εμποδίων ταλάντευσης ελέγχου αισθητήρων IR, μισές περιστροφικές πύλες συστημάτων ύψους αυτόματες
| Μέγεθος του προϊόντος: | κύριος πόλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 το /316 |
| Τύπος: | αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης |

