Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
304 ανοξείδωτο χάλυβα γυαλί περιστρέψιμο πλήρης υψηλή στροφή διπλό κανάλι γυμναστήριο πύλη κλειδαριά σύστημα ασφαλείας βαθμό
| Μέγεθος προϊόντος: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
Ευρωπαικά πρότυπα Βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης Πύλη στρογγυλοδρομίας με αναγνώριση προσώπου Wiegand
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
304 SS Γρήγορη Γύρα Γύρισμα για την ασφάλεια και τον έλεγχο πρόσβασης υψηλή ταχύτητα 35-40 άτομα ανά λεπτό με διαφημιστική πόρτα
| Τρόπος του ελέγχου: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υπέρυθρη ποσότητα: | 8-12 ζευγάρια |
| Ονομασία προϊόντος: | Γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
304 υδραυλικοί απορροφητές κλονισμού πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ανοξείδωτου ευφυείς
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
IP54 Τριποδική γύρισμα με δακτυλικά αποτυπώματα
| Όνομα προϊόντος: | Τέρντικλετ τρίποδας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
2$α πύλη συστημάτων εισιτηρίων γραμμωτών κωδίκων, rfid περιστροφική πύλη ισχυρών κτυπημάτων καρτών, περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης ταλάντευσης για το θαλάσσιο πάρκο
| Τύπος: | Αναγνώστης γραμμωτού κώδικα Turnstile |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Μέγεθος: | 1400 * 200 * 1000mm |
Αυτόματη περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης σταθμών ύψους μέσης, περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ύψους μέσης για Hoverport αερολιμένων σταθμών |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλες ασφάλειας ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστοι μηχανών για τους πεζούς/έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών σταθμών τρένου
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Γόητρο QR/περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
| Όνομα προϊόντος: | Πύλη ελέγχου πρόσβασης QR / Barcode |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων περασμάτων, αμφίδρομος έλεγχος μακροχρόνιας σειράς προϊόντων ασφάλειας περιστροφικών πυλών
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |

