Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Δίπορτοι κάρτα πυλών RFID ασφάλειας περιστροφικών πυλών ύψους φυλακών πρόσβασης πλήρεις και έλεγχος δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος: | Δύο πόρτες πρόσβαση πλήρη ύψος γύρισμα |
| Καθαρό Βάρος: | 200 κιλά |
Πίνακας ελέγχου μηχανών πορτών διαφραγμάτων περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων γραμμωτών κωδίκων ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
Ασφάλειας πλήρες ύψους περιστροφικών πυλών βισμούθιο παρόδων πυλών διπλό κατευθυντικό για τη φυλακή
| Μέγεθος προϊόντος: | 2350L*1350 W*2300 H (MM) ή μεγέθος προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
Αυτόματος τύπος χτυπημάτων αναγνωστών κώδικα δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης πορτών εισόδων
| Αριστερή ρύθμιση παπουτσιού: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Ρυθμίσεις των ιμάντων καρπού: | 0.1-35MΩ |
| Λογισμικό ελέγχου: | έχει (υπάρχει απλός δοκιμαστής ESD χωρίς λογισμικό) |
Διπλή πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών με το σύστημα ελέγχου προσπέλασης ελέγχου θερμοκρασίας
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Εναντίον της σύγκρουσης αναγνώριση προσώπου πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας για φυσικό
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | αιωρούμενες πύλες περιστροφικών φραγμών ασφαλείας |
| Ανακοίνωση: | RS485 ή TCP/IP |
Γρήγορη πύλη περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας ταχύτητας με την αναγνώριση προσώπου/το έλεγχο προσπέλασης RFID
| Product Name: | 304 SUS flap turnstile |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*980mm |
| Package size: | 1280*300*1070mm |
Υπαίθριος έλεγχος προσπέλασης εισόδων περιστροφικών πυλών μετάλλων ασφάλειας με τον αναγνώστη ανιχνευτών κώδικα ESD QR
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Αδιάβροχη πρόσβαση σύννεφων κώδικα καρτών QR συστημάτων ασφαλείας RFID περιστροφικών πυλών Linux επίδειξης OLED
| Τροφοδοτικό: | DC12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κτήριο γραφείων/έλεγχος προσπέλασης εργοστασίων, σχολείο |
| Λειτουργία: | QR ενότητα κώδικα |
Περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας γυμναστικής περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης υψηλής ασφαλείας RFID με μια ράβδο πτώσης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*200*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |

