Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Ευφυής πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης πορτών ασφάλειας περιστροφικών πυλών ταχύτητας
| Όνομα προϊόντων: | Ευφυής περιστροφική πύλη ταχύτητας |
|---|---|
| Κοστούμι για: | Indoor&Outdoor |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
IP62 υπαίθριο αντιοξειδωτικό πλήρες ύψος ανοξείδωτου πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης
| Μέγεθος προϊόντων: | μέγεθος 1500*1350*2260mm ή συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος: | Διπλή περιστροφική πύλη ύψους πρόσβασης πλήρης |
Το επαγγελματικό αυτόματο ανοξείδωτο 304 του Γκέιτς περιστροφικών πυλών χτυπημάτων για 3 μετρά τη μακροχρόνια είσοδο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Ηλεκτρική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου μηχανισμών RFID πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Αυτόματος έλεγχος προσπέλασης πυλών RFID εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων για τις τράπεζες/τα ξενοδοχεία
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων μηχανών βουρτσών για το γραφείο/νοσοκομείο που χτίζει τις αυτόματες περιστροφικές πύλες συστημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200/1400*280*990mm |
| Τάση εργασίας: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Χαμηλού θορύβου πολυσύνθετος έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών πυλών χτυπημάτων TCP IP
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Έλεγχος προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών χτυπημάτων ασφάλειας με τον αναγνώστη αναγνωστών NFC κώδικα οθόνης QR LCD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Βιομετρική πόρτα περιστροφικών πυλών γυαλιού κτιρίου γραφείων περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Γρήγορο περασμάτων για τους πεζούς περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας εμπόδιο περιστροφικών πυλών χτυπημάτων φτερών δακτυλικών αποτυπωμάτων διπλό
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |

