Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Υπαίθρια ανθεκτική πύλη 304 εμποδίων περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων Theftproof ανοξείδωτο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | λογισμικό και σύστημα ελέγχου δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Πύλη χτυπημάτων περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης συστημάτων εισόδων περιστροφικών πυλών με τον ελεγκτή παπουτσιών ESD
| Αριστερή ρύθμιση παπουτσιού: | 0.01-1000MΩ |
|---|---|
| Ρυθμίσεις των ιμάντων καρπού: | 0.1-35MΩ |
| Λογισμικό ελέγχου: | έχει (υπάρχει απλός δοκιμαστής ESD χωρίς λογισμικό) |
Πύλη ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών παιδικών σταθμών Goldantell
| Ονομασία του αντικειμένου: | Έλεγχος πρόσβασης γυρισμάτων νηπιαγωγείου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων 600mm - 900mm για την πρόσβαση εισόδων πώλησης
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Αυτόματες περιστροφικές πύλες εισόδων γυμναστικής αθλητικής έκθεσης με το δακτυλικό αποτύπωμα κώδικα καρτών QR RFID
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία του προϊόντος: | Γύρισμα εισόδου γυμναστηρίου |
304 του προσώπου περιστρεφόμενη περιστροφική πύλη κώδικα καρτών QR SUS RFID πλήρες ύψος 90/120 βαθμοί υπαίθριο
| Μέγεθος προϊόντος: | 2400*1350*2260mm ή μέγεθος συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Τύπος: | Διπλή πρόσβαση πλήρους ύψους γύρισμα |
Πλήρης αμφίδρομος αυτόματος περιστροφικών πυλών υψηλής ασφαλείας ελέγχου προσπέλασης ύψους
| Μέγεθος προϊόντων: | 2400*1350*2260mm ή μέγεθος συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
| Τύπος: | Περιστροφική πύλη υψηλής ασφαλείας |
Πλήρης περιστροφική πύλη Γκέιτς ύψους υψηλής ασφαλείας με τον κώδικα καρτών QR RFID
| Μέγεθος προϊόντων: | μέγεθος 1500*1350*2260mm ή συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ή ανοξείδωτο 316 |
| Τύπος: | Περιστροφική πύλη υψηλής ασφαλείας |
πλήρες ύψος πυλών συστημάτων πρόσβασης περιστρεφόμενων πορτών υψηλής ασφαλείας 100V 240V για τους πεζούς
| Πιστοποίηση: | CE |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τροφοδοτικό: | AC220V/110V |
Ηλεκτρικό χτυπημάτων εμποδίων περιστροφικών πυλών λογισμικό ελέγχου οθόνης ανίχνευσης ταχύτητας ESD του προσώπου
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |

