Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Διπλή μηχανών ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών rfid πύλη περιστροφικών πυλών καρτών για τους πεζούς
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | ≤600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης ανοξείδωτου πυλών εμποδίων Edestrian υψηλής ταχύτητας για την αίθουσα εστιατορίων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Μαγνητική πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης RS485 SS304 IP54
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*280*1000mm |
|---|---|
| Τρεις βραχίονες: | 51cm |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~32 άτομα/λ. |
Πλήρης πύλη εμποδίων ασφάλειας κώδικα RFID δακτυλικών αποτυπωμάτων QR πυλών περιστροφικών πυλών ύψους ελέγχου προσπέλασης
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
ODM cOem πυλών περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ανίχνευσης RFID/Fingperint/προσώπου για την οικοδόμηση
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
Διπλής κατεύθυνσης παρεμποδισμένη υποστήριξη αναπηρική καρέκλα πυλών 1.1meter περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης
| Υλικό υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ενιαία πύλη εμποδίων ταλάντευσης Πολωνού |
| Μηχανισμός: | Αβούρτσιστη μηχανή/σερβο μηχανή |
Ακρυλικό οδηγημένο ανάβοντας περιστροφικές πύλες στερεό γραφείο πυλών ταχύτητας παρόδων εμποδίων
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Πλήρης αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης με το σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης |
| Επικοινωνία: | RS485 ή TCP/IP |
Αδιάβροχη αντι επιδημία πυλών περιστροφικών πυλών ταχύτητας με την του προσώπου δοκιμή αναγνώρισης/θερμοκρασίας
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη περιστροφικών πυλών με την του προσώπου αναγνώριση |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ασφάλειας εμποδίων περιστροφικών πυλών χτυπημάτων με την του προσώπου αναγνώριση
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη εμποδίων με την του προσώπου αναγνώριση |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 500*280*960mmmm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 580*360*1050mm |

