Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Αντιστατικό ESD εμποδίων ταλάντευσης ανίχνευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων εισόδων εργοστασίων λουρί περικαλυμμάτων πυλών
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1,2μ-2,2μ |
| Μορφή Wiegand: | 26/34 |
Υπαίθρια περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων περιστροφικών πυλών κώδικα εισόδων QR
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Σύστημα περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων RFID δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Μισά συστήματα περιστροφικών πυλών ύψους δακτυλικών αποτυπωμάτων και RFID, ημι αυτόματη περιστροφική πύλη σταθμών τρένου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Σύστημα πρόσβασης τρίποδων ελέγχου προσπέλασης, είσοδος περιστροφικών πυλών με τον αναγνώστη γραμμωτών κωδίκων δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Χρονικής συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης του προσώπου κάμερα CCTV Wiegand αναγνώρισης ενσωματωμένη περιστροφική πύλη
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
Αυτόματες περιστροφικές πύλες εισόδων γυμναστικής αθλητικής έκθεσης με το δακτυλικό αποτύπωμα κώδικα καρτών QR RFID
| Διάμετρος διαδρόμου: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Ονομασία του προϊόντος: | Γύρισμα εισόδου γυμναστηρίου |
Στεγανοποιήστε τις μακριές υψηλές περιστροφικές πύλες μέσης διάρκειας ζωής που χρησιμοποιούνται από το βραχιόλι RFID/το νόμισμα/την κάρτα RFID
| Όνομα προϊόντων: | Πισίνα Turnsitle |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Ευρωπαικά πρότυπα Βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης Πύλη στρογγυλοδρομίας με αναγνώριση προσώπου Wiegand
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Πλάτος 600 μεταβάσεων πλήρης αυτόματη τρίποδο πύλη εμποδίων ΚΚ με το νόμισμα Accepter/την αντίθετη λειτουργία
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
| Μικτό βάρος: | 70 κιλά |

