Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Του προσώπου αναγνώριση περιστροφικών πυλών πυλών ταλάντευσης δακτυλικών αποτυπωμάτων γραμμωτών κωδίκων ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 40 άτομο/λεπτό |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
Χτίζοντας περιστροφική πύλη πυλών ταλάντευσης χρονικής συμμετοχής, συστήματα πυλών ταχύτητας καρτών ισχυρών κτυπημάτων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη ταλάντευσης χρονικής συμμετοχής |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Καθαρό βάρος: | 70KG/pc |
Σύστημα χρονικής συμμετοχής εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης προσώπου περιστροφικών πυλών καρτών RFID με το συναγερμό των οδηγήσεων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Πρόσωπο/λεπτό πυλών 110V 220V 30 περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Έξυπνη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα για την οικοδόμηση της διαχείρισης
| Όνομα προϊόντων: | Έξυπνη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα για την οικοδόμηση της διαχεί |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης TCP/IP με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα στο σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης TCP/IP με την κάρτα RFID/δακτυλικό αποτύπωμα στο σύστημα ελέγχου προσπέλασ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Υψηλός διπλός RFID περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων ελέγχου προσπέλασης πορτών ασφάλειας αναγνώστης κώδικα μέσης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | 60, 90,100CM ή Περισσότερα |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
IP54 Τριποδική γύρισμα με δακτυλικά αποτυπώματα
| Όνομα προϊόντος: | Τέρντικλετ τρίποδας δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών RFID για την κατοικία και το κτίριο γραφείων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης με τον αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων καρτών RFID για την κατοικία και |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Διπλή πύλη εμποδίων ταλάντευσης τηλεχειρισμού μηχανών με το δακτυλικό αποτύπωμα και τον αναγνώστη RFID
| Όνομα προϊόντων: | Διπλή πύλη εμποδίων ταλάντευσης τηλεχειρισμού μηχανών με το δακτυλικό αποτύπωμα και τον αναγνώστη RF |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |

