Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με το μετρητή για το βιομετρικό σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με το μετρητή για το βιομετρικό σύστημα ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Απόμακρος τηλεχειρισμός μακροχρόνιας σειράς περιστροφικών πυλών πυλών RFID εμποδίων ταλάντευσης RFID
| Όνομα προϊόντων: | Απόμακρος τηλεχειρισμός μακροχρόνιας σειράς πυλών εμποδίων ταλάντευσης RFID για Hoverport αερολιμένω |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης κτιρίου γραφείων, ευφυή συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης κτιρίου γραφείων με το δακτυλικό αποτύπωμα γραμμωτών κωδίκων και τον αναγν |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Πλήρεις αυτόματες περιστρεφόμενες περιστροφικές πύλες ύψους πυλών tripodHalf στον καθολικό τηλεχειρισμό
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιόνων ελέγχου ροής για το σχολικό supermaket σταθμό
| Όνομα προϊόντων: | Πόρτα ασφάλειας περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιόνων ελέγχου ροής για το σχολικό supermaket σταθμό |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Υψηλό πλήρες εμπόδιο ένα περιστροφικών πυλών ύψους φυλακών της Ινδονησίας είσοδος διαδρομής
| Μέγεθος προϊόντος: | 1630(L)*1500(Π)*2300(Υ) mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος: | Μοναδική είσοδος πλήρους ύψους γύρισμα |
Υπέρυθρη πόρτα Turnstyle θερμοκρασίας αναγνώρισης προσώπου διαλογής θερμοκρασίας συστημάτων συναγερμών αισθητήρων
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Μέγεθος του προϊόντος: | διάμετρος στήλης 168 mm· ύψος 1050 mm |
Εισελκόμενη πύλη εμποδίων χτυπημάτων ανοξείδωτου, δις κατευθυντικές πολυ περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | 304 περιστροφική πύλη SUS tripiod |
|---|---|
| εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*980mm |
Εγκεκριμένη η CE πύλη εμποδίων χτυπημάτων με τη λειτουργία IR Sentor για να αποτρέψει το τσίμπημα/να σύρει/οπισθοχωρεί
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Ευφυές ανοξείδωτο πυλών εμποδίων ταλάντευσης εισόδων και εξόδων αυτόματο
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

