Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fingerprint attendance system ] αγώνας 292 προϊόντα.
Εισάγετε την κάρτα εξόδων RFID/το δακτυλικό αποτύπωμα/το αυτόματο σύστημα ελέγχου περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ελεγκτών ESD
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Ανέπαφες περιστροφική πύλη ανίχνευσης προσώπου/συσκευή ελέγχου προσπέλασης χρονικής συμμετοχής δεικτών θερμομέτρων καμερών Wifi
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Γέφυρα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων πυλών περιστροφικών πυλών ταλάντευσης συστημάτων θερμοστατών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους πυλών/δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας στον τηλεχειρισμό RFID και δακτυλικών αποτυπωμάτ |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Κίνημα εργασίας: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
περιστροφικές πύλες Γκέιτς εισόδων αναγνώρισης προσώπου δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα εργοστασίων QR 60cm αυτόματες Κίνα
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
35 άτομο/χτυπημάτων εμποδίων πυλών εισελκόμενου βραχιόνων πτώσης λ. ελέγχου Rfid συν τον ελεγκτή ESD
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
3 / Περισσότερος αυτόματος αναγνώστης δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων εισιτηρίων χρονικής συμμετοχής παρόδων για το μετρό
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
|---|---|
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματος |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
Αυτόματες περιστροφικές πύλες συστημάτων χρονικής συμμετοχής με το μόνο συναγερμό ελέγχου
| ΜΗΧΑΝΗ: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 0.2second |
Περιστροφικές πύλες εισόδων χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων, δις κατευθυντικές περιστροφικές πύλες υπογείων
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Καλύτερη περιστροφική πύλη τρίποδων πώλησης αυτόματη/περιστροφική πύλη παιδιών έξω από το εμπόδιο δακτυλικών αποτυπωμάτων ύψους μέσης RFID
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |

